Kalendárium - ročenka


V této části našeho webu, naleznete počtení o jednotlivých měsících, jak je vidí, popřípdě viděla, paní Věra Horáková. Jsme rádi, že ji stále psaní baví a že ji můžeme dát prostor k tomu, aby si nepsala jen tak pro sebe, jen tak do šuplíku". Můžeme si tak i my přečíst, co již napsala a bylo dříve pro nás pro všechny, návštěvníky tohoto webu.
Kalendárium vznikalo již v minulosti a paní Věrka se snaží podle svých možností dřívější texty inovovat, aktualizovat. Protože je průběh zimy v tomto roce trochu vyjímečný a některé pohyblivé svátky spadají do různých období, nemusí se Vám zdát texty zrovna aktuální. V čase a s přihlédnutím na současný průběh počasí to zdání není. Myslíme si ale, že jde i o vlastní obsah těchto textů, a proto je zde nacházíte. A myslíme si, že za ně můžeme být vděční. Přejeme autorce i sobě, aby ještě dlouhá léta takovéto texty psala a my je mohli číst.
Stačí si jen vybrat měsíc, kliknout na něj a číst. Přejeme Vám příjemný zážitek a děkujeme autorce.

Pokud tam některý měsíc nevidíte, není to chyba webu, ale článek ještě nebyl napsán nebo zaslán (popřípadě webmasterem publikován). Vyčkejte času, určitě se dočkáte.Naši partneři:


Kopřivnice
Počasí Kopřivnice - Slunečno.cz
Základní organizace českého svazu včelařů Kopřivnice
       zo@vcelari‑koprivnice.cz