Kalendárium - ročenka


V této části našeho webu, naleznete počtení o jednotlivých měsících, jak je vidí, popřípdě viděla, paní Věra Horáková. Jsme rádi, že ji stále psaní baví a že ji můžeme dát prostor k tomu, aby si nepsala jen tak pro sebe, jen tak do šuplíku". Můžeme si tak i my přečíst, co již napsala a bylo dříve pro nás pro všechny, návštěvníky tohoto webu.
Kalendárium vznikalo již v minulosti a paní Věrka se snaží podle svých možností dřívější texty inovovat, aktualizovat. Protože je průběh zimy v tomto roce trochu vyjímečný a některé pohyblivé svátky spadají do různých období, nemusí se Vám zdát texty zrovna aktuální. V čase a s přihlédnutím na současný průběh počasí to zdání není. Myslíme si ale, že jde i o vlastní obsah těchto textů, a proto je zde nacházíte. A myslíme si, že za ně můžeme být vděční. Přejeme autorce i sobě, aby ještě dlouhá léta takovéto texty psala a my je mohli číst.
Stačí si jen vybrat měsíc, kliknout na něj a číst. Přejeme Vám příjemný zážitek a děkujeme autorce.

Pokud tam některý měsíc nevidíte, není to chyba webu, ale článek ještě nebyl napsán nebo zaslán (popřípadě webmasterem publikován). Vyčkejte času, určitě se dočkáte.Naši partneři:


Kopřivnice
Počasí Kopřivnice - Slunečno.cz
Vyberte si:

Aktuální informace


Havarijní linka
Krajská veterinární správa

+420 720 995 203
Krizová linka pro hlášení nákazy nebo mimořádné situace. Zneužití je trestné.

Dnes je 19. 10. 2021
Michaela

včely na květech
Základní organizace českého svazu včelařů Kopřivnice
       zo@vcelari‑koprivnice.cz