Stránka je připravena pro veřejné nabídky členů ZO ČSV Kopřivnice včelích produktů a nevyužitelných včelařských potřeb (Prodám), případně ke zveřejnění žádosti člena ZO co sám potřebuje, aby mu někdo nabídl co potřebuje, když to sám může postrádat (Koupím). Je samozřejmě  možno uvedené pojmy nahradit "daruji", "věnuji".
Poptávka a nabídka je anonymní, Prostředníkem mezi nabízejícím a poptávajícím je určený člen naši ZO. Potávka nebo nabídka se zasílá e-mailem na ZO, prostřednictvím samostatného formuláře. Zveřejněn na webu bude pouze předmět nabídky/poptávky případně s doplňkovou poznámkou upřesňující nabídku (např. množství, opotřebení atp.).  Jasné to je z tabulek k tomu připravených níže.
Pokud někdo bude mít zájem o nabízené nebo poskytnutí poptávaného může to přednést e-mailem pověřené osobě, která zprostředkuje kontakt osoby se zájmem nabízejícímu členu, který bude o realizaci pak se zájmovou osobou jednat.
Protože budeme zprostředkovávat kontakty mezi zájemci, může se stát, že už nabídky nebudou aktuální. Nemusíme se okamžitě dozvědět, že nabídka už není aktuální. To oznamuje datum ukončení nabídky. Po ukončení se budou nabídky z tabulek mazat podle možností povšřené osoby spravující tyto aktivity.

Nabídky

Zveřejnění
Ukončení

Předmět nabídky Doplňující informace

02.03.2023
10.04.2023

 Nástavkové ůly 2 sady; 5-ti nástsvkové; plechová stříška; 39x24cm
     
     

Poptávky

Datum zveřejnění Předmět poptávky Doplňující informace
1.4.2023
10.4.2023
 Mezistěny  20ks; 39x24cm